לינקים
  סרטי ברבי
  דפי צביעה
  הכירו את המיי סן
  ברבי-המבחן
  סירטונים
  הכירו את ברבי
  משחקים
  דוליז של ברבי
  על האתר
  ">
    -:ראשי:-     -:פורום קסום:-     -:הצ'ט הקסום של ברבי:-  

סרטי ברבי

סרטי ברבי
 
 פה יהיה מידע על סרטי ברבי
 

ברבי במפצח האגוזים
 
תקציר:
  ברבי הופכת באורח פלא ליצור חי באמצעות אנימציית מחשב מרהיבה.   בעיבוד מודרני זה למעשייה הקלאסית של הופמן. הסיפור מתחיל כאשר ברבי, המופיעה בתפקיד קלרה, מקבלת מפצח אגוזים יפהפה עשוי עץ. באותו הלילה, בעוד קלרה ישנה, נכנסת רוח חיים במפצח האגוזים והוא יוצא לגרש את מלך העכברים המרושע שפלש לטרקלינה של קלרה. קלרה מתעוררת ומסייעת למפצח האגוזים, אך כישוף מרושע שהוטל עליה על ידי מלך העכברים גורם לגופה להצטמק. קלרה ומפצח האגוזים יוצאים להרפתקה קסומה במטרה למצוא את נסיכת הסוכריה, היחידה שיכולה להתיר את הכישוף הנורא.
                                                                                           
 

ברבי הנסיכה רפונזל
 
 
תקציר:
לפני שנים רבות, חיה לה נערה בשם רפונזל ולה השיער המקסים והזוהר ביותר בעולם. אולם חייה של רפונזל לא היו כל כך נפלאים. היא חיה כמשרתת של גוטל, מכשפה רעה וקנאית שהחביאה אותה במקום מרוחק בתוך היער האסור, המוקף קיר זכוכית מכושף ושמור על ידי דרקון ענק בשם הוגו. גורלה משתנה לאחר שהיא מגלה מכחול קסמים, המוביל אותה למסע בו יחשפו מעשי מרמה, יבוא שלום על שתי ממלכות מסוכסכות ולבסוף יוביל אותה אל אהבתה הגדולה לנסיך היפה סטפן. כל זאת בעזרתה של פנלופה, הדרקונית החביבה.
 

 
ברבי באגם הברבורים
תקציר:
ברבי חוזרת בשלישית, הפעם היא מרקדת היישר לתוך הסיפור הקסום והמופלא של אגם הברבורים. ברבי מגלמת את אודט, בתו הצעירה של האופה, העוקבת אחר חד קרן אל תוך היער הקסום. רות'בארט, המכשף הרע הופך את אודט לברבור. מלכת הפיות מקלה על הכישוף ומאפשרת לאודט להישאר בת אדם בלילות וברבור בימים. כיצד תוכל נערה צעירה, מצויידת באומץ, יושר וחוכמה בלבד, להצליח להציל את היער מן המכשף.
'ברבי באגם הברבורים משלב פנטזיה, בלט ואת המוזיקה הבלתי נשכחת של צייקובסקי בביצועה של התזמורת הסימפונית הלונדונית. ראש הניו יורק סיטי בלט, פיטר מרטינס, עשה את הכוריאוגרפיה של קטעי הריקוד המדהימים של הבלט הזה, כפי שלא נראו מעולם.
 
 

 
ברבי הנסיכה ובת הכפר
תקציר:
 ברבי קמה לתחייה בסיפור המחודש והמודרני של האגדה הקלאסית על זהות   שגויה וכוחה של חברות. מבוסס על סיפורו של מארק טווין, ברבי מגלמת את התפקיד הכפול והמלהיב כנסיכה וכנערת כפר עניה, שתי בנות שדומות להפליא.חייהן מתערבבים כשהנסיכה נחטפת ובת הכפר נחלצת בשל דימיונה להחליף את מקומה בארמון. מי יציל את הנסיכה? ומה יקרה כאשר הנסיך יתאהב בבת הכפר כשהוא חושב שהיא נסיכה אמיתית? הופעה מוזיקלית נהדרת של ברבי.
 
 

 
ברבי בארץ הפיות
תקציר:
מעבר לקשת, בארץ הפיות, חיה אלינה, פיית פרחים יפיפיה שמשתוקקת לכנפיים משלה. ביתה הוא פרח גדול באחו הקסום, בו היא גרה יחד עם בייבל, אבקן משונה אך מקסים. בוקר אחד מתעוררת אלינה ומגלה שבית הפרח שלה חולה, וחברותיה הפיות אינן יכולות לעוף! היא אוגרת אומץ ויוצאת למסע הצלה מופלא כדי למצוא את אזורה, פייה שומרת שיכולה לעזור לה. היא פוגשת אנשים חדשים שבוחנים את אומץ ליבה ומלמדים אותה את ערכה של חברות אמת. אך האם פייה ללא כנפיים יכולה להציל את ארץ הפיות ? הצטרפו לברבי , כאלינה, בסרטה הראשון בארץ הפיות, וגלו עולם נפלא של פיות, פרחים וחוויות מרתקות!
 
 
 

 
ברבי והקסם של פגסוס
תקציר:
ברבי היא הנסיכה אניקה אשר בורחת מאחיזתו של המכשף הרשע אשר הטיל קללה על הממלכה והפך את כולם לאבן. כדי להלחם בקללת המכשף ברבי חוברת לסוס הקסום והמכונף, פגאסוס, אשר בהמשך יתגלה כאחותה האובדת- בריטה . האם השתיים יצליחו להציל את משפחתן?
 
 

ברבי בת הים הקטנה
תקציר:
סרט המשך ל "ברבי בארץ הפיות".לאחר שאלינה מצילה את פריטופיה מפני לוורנה המרשעת, אלינה מגלה שהפמגוסים חטפו את חברה הטוב נאלו. אלינה וביבל יוצאים להצילו. בדרך הם פוגשים חברים חדשים וותיקים ועוברים הפרתקאות שונות.
 
 
 

ברבי ו-12 הנסיכות הרוקדות
תקציר: בסרט זה ברבי תרקוד את דרכה היישר אל ליבך בהרפתקה חדשה, קסומה ומהנה. הצטרפו אל ברבי המגלמת את הנסיכה ג'נביב היפה ואל 11 אחיותיה הנסיכות המרקדות כאשר הן מגלות מעבר סודי אל עולם קסום ומדהים בו משאלות מתגשמות! אך כאשר אביהן בסכנה ועומד לאבד את ממלכתו, הנסיכה ג'נביב ואחיותיה חייבות לשתף את הממלכה ואת אביהן. יחד הן לומדות בכוחה של משפחה לנצח כל מכשול.
 
 

קסם הקשת בענן
הצטרפו אל ברבי בתור "אלינה" בהרפתקה חדשה לגמרי בארץ פריטופיה! אלינה נוסעת עם הת"נך שלה לביה"ס של הפיות הנמצא בארמון הזכוכית הקסום. שם היא פוגשת פיות תלמידות נוספות, שנבחרו ללמוד את מעוף האביב השנתי כדי שיוכלו ליצור את הקשת הראשונה של העונה.
אולם כאשר לוורנה המרשעת מנסה לעצור את המעוף ומאיימת להטיל על ארץ פריטופיה עשר שנות חורף מרות, אלינה וחברותיה החדשות חייבות ללמוד ש"ביחד אנו חזקים יותר". אולם האם הן חזקות מספיק כדי להביס את לוורנה ולהעיר לחיים את הקשת?
 
 

 
יומנה של ברבי
הפעם, ברבי היא תלמידת תיכון. חלומם של כל נער ונערה להתקבל לקבוצת המקובלים בביה"ס. ברבי חושקת בתפקיד מגישת הטלוויזיה של ערוץ ביה"ס, אך ראקל היפה זוכה בו. ברבי מחליטה לעשות כתבה בנושא המקובלים.
 
 

ברבי נסיכת האי
ברבי מגלמת הפעם את רו, ילדה אשר נסחפה לאי נטוש מספינה טובעת, כאשר מארחים לה חברה רק פילה, רקון וטווס. אך לאחר שנסיך מציל אותה, רו מגלה שקשה לה להסתגל חזרה לציביליזציה. בזמן שהיא נאבקת למצוא את מקומה בעולם, היא מקווה למצוא את הוריה האבודים מזה זמן רב. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ברבי מריפוסה וחברותיה פיות הפרפרים
הצטרפו לברבי בעולם חדש לחלוטין של פיות פרפרים!
מריפוסה היא פיית פרפרים יפיפייה שאוהבת לקרוא ולחלום על העולם שמחוץ לביתה שבארץ פלאטרפילד.
ארץ פלאטרפילד מוגנת מהסקיזיטים המסוכנים על ידי האורות הקסומים והמנצנצים של המלכה, אבל כשהמלכה מורעלת בידי הפייה המרושעת הינה, האורות המיוחדים מתחילים להיכבות אחד אחרי השני. מריפוסה האמיצה, יחד עם חבריה, צריכה לצאת למסע אל מעבר לגבולות הבטוחים של העיר בחיפוש אחר תרופה מוסתרת שתציל את המלכה. הצטרפו לפיית הפרפרים ולחבריה בהרפתקה מרתקת שתשנה אותם לעד!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ברבי וטירת היהלום
סיפור מוזיקלי על הכוח של חברות ואמונה בעצמך. הסרט פותח בסיפור על ברבי וחברתה טרסה, שמספרות את סיפורן של ליאנה ואלקסה. הן יוצאות ביחד עם חברתן מלודי לטירת היהלום, הן נאלצות להתמודד עם מכשולים רבים עד שיגיעו ליעדן הנחשק. זהו סרט אנימציה ממוחשב עם מוזיקת פופ מושכת במהלך הסרט.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר כניסות לאתר : 15770
Powered by EduSystems